3 Qvarsebo, Mikael, olja, "Magisk lövfiguration",

7989a_8d8fa97519a0397_med.jpeg
  • 7989a_8d8fa97519a0397_sm.jpeg
  • 7989b_8d8fa9750fad5a8_sm.jpeg

signerad och daterad 1977, 100 x 81 cm

    Värdering3 600 - 4 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK