24 Rathsman, Siri, färglito, Harlekin,

8010a_8d8fb39a05730f8_med.jpeg
  • 8010a_8d8fb39a05730f8_sm.jpeg
  • 8010b_8d8fb399ff016ad_sm.jpeg

signerad, daterad 1949 och numrerad 7/25, synlig pappersstorlek 33 x 49 cm, något gunad

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK