8 Skoglund, Gustaf, olja, "Döda träd",

7994a_8d8faa71905182d_med.jpeg
  • 7994a_8d8faa71905182d_sm.jpeg
  • 7994b_8d8faa718fcb994_sm.jpeg

signerad och daterad 1975, 43 x 51 cm

    Värdering500 - 600 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK