603 Spegellampett, skuret och förgyllt trä, gustaviansk stil,
Lindströms, Mariestad, 1900-talets 1 hälft, dekor av lagerblad, krönande rosett, etikettsignerad, h 55 cm
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |