299 Taipaleenmäki, Jussi, färglito, "Utsikt Mot Stenshuvud",

8285a_8d901ba4b2bee04_med.jpeg
  • 8285a_8d901ba4b2bee04_sm.jpeg
  • 8285b_8d901ba4fd1c00c_sm.jpeg

signerad och numrerad 139/190, synlig pappersstorlek 37 x 54 cm

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK