397 Takkrona till 4 ljus, förgylld brons, empirestil, 1800-talets 2 hälft, dekor av vädurshuvuden, akantus mm,
dia 53 cm, kedjor saknas
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |