2 Armband, 18 karat rödguld, senempire/nyrokoko, 1800-talets mitt, vikt 33,4 gram,
stämplar Carl Adam Rehdin Stockholm 1851, l 17,5 cm, smärre lagningar
Värdering | 9 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |