6 Cigarettetui, silver, Ryssland, 1800-talets slutdelvis niellerad dekor av landsby mm,

8748a_8d90be3cbf78f31_med.jpeg
  • 8748a_8d90be3cbf78f31_sm.jpeg
  • 8748b_8d90be3cc4c5ba7_sm.jpeg
  • 8748e_8d90be3d72d71cd_sm.jpeg
  • 8748d_8d90be3d725d60e_sm.jpeg
  • 8748c_8d90be3d722a842_sm.jpeg

otydliga mästarstämplar, kontrollörstämplar för Ivan Lebedkin Moskva 1898, l 10 cm, vikt 135 gram

    Värdering1 200 - 1 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK