6 Cigarettetui, silver, Ryssland, 1800-talets slutdelvis niellerad dekor av landsby mm,
otydliga mästarstämplar, kontrollörstämplar för Ivan Lebedkin Moskva 1898, l 10 cm, vikt 135 gram
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |