116 Damfickur, 18 karat rödguld, Bonna à Genève, 1800-talets 2 hälft, total vikt 25,5 gram,
serienummer 31925, dia 36 mm, skador
Värdering | 1 200 - 1 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |