849 Okänd konstnär, skulptur/relief, lackerad metall med belysning, konkret komposition,
otydligt signerad och numrerad 1/1 (!), 60 x 60 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |