603 Pallasch m portepé, M/1899 för infanteriofficer, klinga med etsad och förgylld dekor av Konungen och Fäderneslandet,
klinga stämplad Svalling Rosenfors, balja m/1912, total l 100 cm
Värdering | 2 800 - 3 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |