558 Såsslev, silver, svensk rund modell, invändigt förgylld, stämplad Johan Petter Grönwall Stockholm 1825,
l 19 cm, vikt 65 gram, ägarinitialer
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |