27 Clubfåtöljer, 1 par, bonad ek med grön, mönstrad sammetsklädsel,

9925a_med.jpeg
  • 9925a_sm.jpeg
  • 9925b_sm.jpeg

1920-30-tal, slitage

    Värdering500 - 600 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK