913 Corneille, (Guillaume Cornelis Van Beverloo), färglitografier, 2 st, kvinna och fågel respektive kvinna, fågel och katt,
bladstorlek 29 x 24,5 cm, signerade, daterade -88 och numrerade 161/200, i skyddskassett med bok av Marcel Paquet, ed GKM Malmö
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |