16 Exner, Julis, efter honom, olja, "Besöget hos Bedstefader",

9914a_med.jpeg
  • 9914a_sm.jpeg
  • 9914b_sm.jpeg

signerad Aug Böhm och daterad 19..., 56 x 68 cm

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK