15 Flavet, Claude, akvarell på pannå, figurkomposition,

9913a_med.jpeg
  • 9913a_sm.jpeg
  • 9913b_sm.jpeg

signerad och daterad -71, synlig storlek 102 x 72 cm

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK