13 Hagberg, Rune, litografi med applikation, komposition,

9911a_med.jpeg
  • 9911a_sm.jpeg
  • 9911b_sm.jpeg

signerad och numrera11/150, pappersstorlek 70 x 50 cm

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK