859 Jörgensen, Erik, soffa, orange textilklädsel på metallben, modell EJ-220,
etikettsignerad, l 215 cm, bruksslitage
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |