564 Lindberg, Stig för Gustavsberg, kaffekoppar med fat och assietter skålar mm, ornamin, 'Balett',
1970-tal, gjuten signatur, bruksslitage
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |