11 Mélissent, Maurice, akvarell, segelfartyg,

9910a_med.jpeg
  • 9910a_sm.jpeg
  • 9910b_sm.jpeg

signerad, synlig pappersstorlek 36 x 40 cm

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK