7 Pedersdatter, Maren, olja, Flykten till Egypten,

9905a_med.jpeg
  • 9905a_sm.jpeg
  • 9905b_sm.jpeg
  • 9905c_sm.jpeg

a tergo signerad och daterad 1843, 32 x 50 cm

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK