30 Tapiovaara, Ilmari för Edsbyverken, stol, ljus bok och teak/böjträ, 'Fanett', 1955

9928a_med.jpeg
  • 9928a_sm.jpeg
  • 9928b_sm.jpeg

design 1955, signerad, bruksslitage

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK