174 Wejsfelt, Swen för Gustavsberg Studio, glasyrprov, 8 st, delvis glaserat stengods,
h cirka 9 cm, litt: liknande avbildade på omslagets baksida från retroperspektivutställningen 2007, katalog, signerad och numrerad 6/100 medföljer
Värdering | 1 200 - 1 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |