24 Ohlsson, Folke för Dux, fotpall, teak med svart läderklädsel, "Duxiesta",

11805a_8d955c1027070bf_med.jpeg
  • 11805a_8d955c1027070bf_sm.jpeg
  • 11805b_8d955c10458a8d7_sm.jpeg
  • 11805c_8d955c106dd8602_sm.jpeg

framställd av Ljungs INdustrier i Malmö för "Bra Bohag", plakettsignerad, b 62 cm, bruksslitage

Värdering900 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK