28 Okänd designer, 1950-60-tal, hallmöbel/byrå, teak på ekstativ,

11809a_8d955c9eb3a3c26_med.jpeg
  • 11809a_8d955c9eb3a3c26_sm.jpeg
  • 11809b_8d955c9f17491bf_sm.jpeg

4 lådor, b 65 cm, bruksslitage

    Värdering600 - 700 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK