27 Okänd designer, 1950-60-tal, soffbord, teak,

11808a_8d955c9d1e70ef3_med.jpeg
  • 11808a_8d955c9d1e70ef3_sm.jpeg
  • 11808b_8d955c9d8f35687_sm.jpeg

koniska ben, l 160 cm, bruksslitage

    Värdering900 - 1 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK