47 Pinnsoffa, björk, Nässjö Stolfabrik, 1900-talets mitt,

11828a_med.jpeg
  • 11828a_sm.jpeg
  • 11828b_sm.jpeg
  • 11828c_sm.jpeg

stämpelsignerad, l 116 cm

Värdering2 200 - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK