41 Tastevin, sterlingsilver, Danmark, 1900-talets 2 hälft, vikt 70 gram,

11822a_med.jpeg
  • 11822a_sm.jpeg
  • 11822b_sm.jpeg
  • 11822c_sm.jpeg
  • 11822d_sm.jpeg

stämplad W och S Soerensen Horsens, svenska importstämplar, l 11 cm

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK