8 Värmeställ, nysilver, Christofle "Gallia", 1910-20-tal,

11789a_8d954cd2a20dd32_med.jpeg
  • 11789a_8d954cd2a20dd32_sm.jpeg
  • 11789b_8d954cd2c79d070_sm.jpeg
  • 11789c_8d954cd2edda353_sm.jpeg

stämplat, l 37 cm

Värdering600 - 700 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK