26 Wegner, Hans J för Andreas Tuck, satsbord, 2 delar, teak och ek,

11807a_8d955c19ec66e32_med.jpeg
  • 11807a_8d955c19ec66e32_sm.jpeg
  • 11807b_8d955c1a14aef7c_sm.jpeg
  • 11807c_8d955c1a3956698_sm.jpeg

brännstämplade, b 45 cm, bruksslitage

Värdering1 100 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK