696 Cigarettetui, 935/1000 silver och onyx, 1900-talets mitt, vikt 190 gram,
räfflad dekor, utländska stämplar, l 12,5 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |