157 Cioncada, Enrico för SitLand, stolar, 1 par, fällbara, plexiglas och krom, 1900-talets andra hälft, "Ouverture",
1 stämpelsignerad, bruksslitage
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |