27 Hasselberg, Per, efter honom, tillskriven, för Gustavsberg, skulptur, parian,
"Pojken och grodan", stämpelsignerad, h 49 cm, händer med lagning
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |