31 Ljusstakar, 1 par, silver, nyrokokostil, 1900-talets mitt,

12673a_8d971fe27cb469a_med.jpeg
  • 12673a_8d971fe27cb469a_sm.jpeg
  • 12673c_8d971fe2eedf616_sm.jpeg
  • 12673c_8d971fe27ba9ee1_sm.jpeg

dekor av blommor, rocailler mm, stämplade GAB Stockholm 1950. h 50 cm, fyllda

    Värdering1 700 - 1 800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK