144 Okänd designer, 1960-70-tal, toilettemöbel, 2 delar, toilettebord, mässing med marmorskiva samt pall, mässig med pälsimiterande klädsel,
hurts med 3 lådor, b 103 cm, bruksslitage
Värdering | 900 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |