251 Andersson, Inge för Bröderna Andersson, Ekenässjön, fåtölj, palisander med röd textilklädsel, "Bracil",
1960-tal, plakettmärkt, bruksslitage
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |