24 3 delar silver, rokokostil, 1900-talets mitt, total vikt 450 gram,
gräddkanna, sockerskål samt bricka, stämplat Gösta Wessfelt Malmö respektive import bricka l 22 cm
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |