322 Olsen, Hans, antagligen för C/S Møbler Glostrup, soffa, palisander med svart läderklädsel,
1950-60-tal, 3-sits, märkt Danish Furnituremakers Control samt Made in Denmark, l 186 cm, bruksslitage
Värdering | 3 200 - 3 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |