477 Stop, tenn bukigt, locket med infattad medaljong av Oskar I,
stämplat Berndt Oskar Santesson Stockholm 1849, h 22 cm, fotlagning
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |