22 Fickur, 4 st, silver, 18-1900-tal,

15029a_8d9b65b72c76405_lg.jpeg
  • 15029a_8d9b65b72c76405_lg.jpeg
  • 15029b_8d9b65b73115dfb_lg.jpeg

varierande diameter, smärre skador

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK