22 Fickur, 4 st, silver, 18-1900-tal,

15029a_8d9b65b72c76405_med.jpeg
  • 15029a_8d9b65b72c76405_sm.jpeg
  • 15029b_8d9b65b73115dfb_sm.jpeg

varierande diameter, smärre skador

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK