12 Fickur, 935/1000 silver, England, 1800-talets slut,

15010a_8d9b6502443c5d4_lg.jpeg
  • 15010a_8d9b6502443c5d4_lg.jpeg
  • 15010b_8d9b65024606bd3_lg.jpeg
  • 15010c_8d9b65024c16762_lg.jpeg

urtavla signerad James Reid % Co, Coventry, ytter- och innerboett stämplade Berlin, dia 5,5 cm, urtavla med hårsprickor

Utropspris500  - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK