11 Fickur, coin-silver (cirka 900/1000), USA, 1800-talets 2 hälft, Hampden Watch Co,
urverk numrerat 318239, boett stämplad Dueber, dia 6 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |