23 Fickur med kedja, förgylld metall, Tempo,

15030a_8d9b65210181969_lg.jpeg
  • 15030a_8d9b65210181969_lg.jpeg
  • 15030b_8d9b6521018aef7_lg.jpeg

1900-talets 1 hälft, dia cirka 5 cm

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK