38 Halvbord 1 par, valnöt och bonat trä, 1800-talets mitt eller 2 hälft,

15043a_lg.jpeg
  • 15043a_lg.jpeg
  • 15043b_lg.jpeg

medföljer 1 ofanerad iläggsskiva, totalt 170 x 126 cm, bruksslitage

Utropspris900  - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK