45 Konsoler, 1 par, skuret och förgyllt trä, barock, 1600-tal,

15052a_lg.jpeg
  • 15052a_lg.jpeg
  • 15052b_lg.jpeg
  • 15052c_lg.jpeg

rik skuren dekor av serafer, akantus mm, h 37 respektive 40 cm, avslag, slitage

Utropspris7 500  - 8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK