31 Målarstaffli, bonat trä, sekelskiftet 1900,

15038a_med.jpeg
  • 15038a_sm.jpeg
  • 15038b_sm.jpeg
  • 15038c_sm.jpeg

h 223 cm, proveniens: Konstnären Erik Sköld, Halmstad, bruksslitage

Värdering1 900 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK