31 Målarstaffli, bonat trä, sekelskiftet 1900,

15038a_lg.jpeg
  • 15038a_lg.jpeg
  • 15038b_lg.jpeg
  • 15038c_lg.jpeg

h 223 cm, proveniens: Konstnären Erik Sköld, Halmstad, bruksslitage

Utropspris1 900  - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK