547 Okänd designer för Emil Clausen, hyllsektioner, 4 delar, palisander, 1960-70-tal,
underdelar med skjutdörrar och lådor, överdelar med nedfällbar skrivskiva respektive skjutdörrar, total h 170 cm, bredd 87 cm (total bredd 174 cm), stämpelsignerad, bruksslitage
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |