Applicquer, 1 par, förgylld brons, rokokostil, 1800-talets slut,
15738a_lg.jpeg
  • 15738a_lg.jpeg
  • 15738b_lg.jpeg
  • 15738c_lg.jpeg
Inga budBevakningspris Ej uppnått
Föremål avslutas2 dagar 8 timmarJan 30, 2022 2:59 PM
Utropspris
1 700  - 1 800 SEK
Köparprovision: 25% (inkl. moms)
Slagavgift 50 SEK (inkl. moms)
1 följer detta föremål