10 Jalk, Grete för France & Sön, 1950-60-tal, soffa, teak med lösa, blå dynor

15694a_8d9d1e4b3c68b11_med.jpeg
  • 15694a_8d9d1e4b3c68b11_sm.jpeg
  • 15694b_8d9d1e4b6d6efa8_sm.jpeg
  • 15694c_8d9d50fdad835f0_sm.jpeg
  • 15694d_8d9d50fdad36941_sm.jpeg

plakettsignerad, längd cirka 182 cm, klädsel defekt, armlän med symmetrisk uttagshål

    Värdering4 200 - 4 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK