9 Okänd designer, 1960-70-tal, fåtöljer med fotpallar, 1 par, kromade stålrör med brun skinndyna, ben med hjul,trissor
bruksslitage, skador
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |