9 Okänd designer, 1960-70-tal, fåtöljer med fotpallar, 1 par, kromade stålrör med brun skinndyna, ben med hjul,trissor

15689a_8d9d053c487c44f_med.jpeg
  • 15689a_8d9d053c487c44f_sm.jpeg
  • 15689f_8d9d053cce8b8e6_sm.jpeg
  • 15689g_8d9d053cc9d983d_sm.jpeg
  • 15689b_8d9d053cca20bf3_sm.jpeg
  • 15689c_8d9d053cce5b9b3_sm.jpeg
  • 15689d_8d9d053cc9ad7c2_sm.jpeg
  • 15689e_8d9d053cbf604fa_sm.jpeg
  • 15689h_8d9e1aa7d131cdf_sm.jpeg

bruksslitage, skador

    Värdering2 200 - 2 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK